Новини

Міністр оборони України привітав військовослужбовців з Днем Сухопутних військ

Міністр оборони України привітав військовослужбовців з Днем Сухопутних військ

Сьогодні, 12 грудня, у Командуванні Сухопутних військ Збройних Сил України Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак привітав військовослужбовців з нагоди професійного свята.

Міністр оборони від імені Президента України привітав особовий склад із знаменною датою, наголосив на зміцненні бойового духу та майстерності військових, та побажав перемог солдатам та офіцерам.

– У цей день хочу особливо привітати ветеранів Сухопутних військ, усіх командувачів, які доклали значних зусиль для зміцнення виду Збройних Сил. Ваш досвід є неоціненним для зміцнення Українського війська, – наголосив генерал армії України Степан Полторак. – Безмежна подяка особовому складу, адже за час збройного протистояння, саме Сухопутні війська взяли на себе основний удар у боротьбі з ворогом.

Також Міністр оборони відзначив важливий шлях змін, який пройшли підрозділи Сухопутних військ за останні два роки.

– На сьогодні особовий склад Сухопутних військ нараховує понад 169 тис військовослужбовців. За цей складний час Сухопутні війська сформували 12 бригад, 8 полків, створили чотири оперативні командування, провели реформування управління. І все це відбулося в той час, коли велися бойові дії, – наголосив Міністр оборони України.

Powered by Ajaxy