Новини

Молодь вшановує визволителів Смілянщини

Молодь вшановує визволителів Смілянщини

29 січня – знаменна дата для жителів Смілянщини, адже 73 роки тому цього дня черкаську землю було звільнено від фашистських загарбників. Цій визначній події передувала героїчна боротьба на фронті і в тилу. Усі ми – вічні боржники перед тими, хто кував Велику Перемогу і звільняв рідну землю від загарбників.
Українці повинні цінувати мир і ніколи не допускати, щоб гинули наші діти, онуки. Особливо гостро ми розуміємо це сьогодні, коли на Сході нашої країни ллється кров не лише бійців, які захищають рідну землю від агресора, а й мирних мешканців.
До річниці визволення рідного міста від фашистських загарбників в смілянській школі №3-колегіумі щороку проводяться різноманітні патріотичні заходи. Цього року в усіх класах пройшли виховні години за темою «Їх імена в пам’яті назавжди», на яких учні 1-11-х класів згадували сторінки історії нашої держави, переглядали презентації, відеофільми, присвячені буремним рокам Великої Вітчизняної війни. У фойє школи працювала тематична виставка.
Для учнів 9-10-х класів вчителями історії Ганною Цапенко та Сергієм Мачуським було проведено захід «Визвольна боротьба українського народу. 29 січня в історії України», а також відбулася зустріч з воїном АТО Андрієм Чупаком. Вчитель Наталія Свір провела захід «В пам’яті назавжди». З метою національно-патріотичного виховання, підтримки фізичного здоров’я учнівської молоді, 27 січня в школі-колегіумі проведено флешмоб, в якому взяли участь учні 5-11-х класів, і під час якого юнаки та дівчата віджались від підлоги 22 рази, а потім передали естафету учням загальноосвітньої школи №1.
Цього ж дня учні всіх класів разом з класними керівниками, адміністрацією закладу на чолі з директором Тетяною Карло, хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих смілян під час мітингу пам’яті біля Вічного вогню, у якому взяла участь делегація із Драбівського району.
Шановні ветерани! Велика і щира подяка Вам за безсмертний подвиг, що буде вічно жити у серцях прийдешніх поколінь! Низький уклін, любов і повага Вам! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, достатку і оптимізму, людської мудрості та шани!
Вічна пам’ять і слава тим, хто поліг в роки війни у боях за визволення Черкащини, слава тим хто захищає нашу землю сьогодні, заради щастя живих і миру на українській землі!

Прес-центр школи №3-колегіуму

 

 

Powered by Ajaxy