Новини

Морпіхи надійно тримають оборону у Водяному

Морпіхи надійно тримають оборону у Водяному

Дощ. Мряка. Туман. У розбитих оселях «гуляє» вітер. Вирвами від снарядів всіяні городи… Саме так нині виглядає селище Водяне, що розташоване неподалік Маріуполя. Там на передових рубежах несуть службу українські морські піхотинці, які захищають цей населений пункт від постійних обстрілів російсько–окупаційних військ.
Для ворога Водяне давно стало своєрідною мішенню. Днями українські позиції ворог вкотре обстріляв з важкої артилерії. Також заборонені Мінськими домовленостями 120 міліметрові міни «лягли» неподалік житлових будинків. Бійці зізнаються – дивом ніхто не постраждав.
– З того боку нам протистоїть ворожа мінометна батарея. Терористи діють підступно. Вогонь ведуть переважно в нічний час. Противник підступний і наглий. Стріляють з танку, гранатометів, кулеметів, регулярно влаштовують провокації. Через їх місцеві покинули селище. Залишилося близько 15 мешканців,– розповідає командир взводного опорного пункту.
…Морські піхотинці твердо стоять на своїх позиціях. Вони знають наміри бойовиків і не піддаються на провокації.Втім зізнаються: порох тримають сухим. У разі будь-яких нестандартних дій противника– відповідь буде миттєвою та адекватною. Жодного метра української землі окупанту не віддадуть.
На «опорниках» наші хлопці забезпечені усім необхідним. Теплий одяг, пальне, набої – все є. Вчасно доставляються продукти харчування, питна вода та інші необхідні речі.Неподалік позиції облаштували польову кухню. Господарює тут – боєць на прізвисько «Кок». Він – гранатометник. Коли наступає нетривале затишшя готує для побратимів: український борщ, супи, каші, рибу і, звичайно традиційні макарони по-флотськи.

Прес-група ОТУ «Маріуполь»

Powered by Ajaxy