Новини

Ми один екіпаж!

Ми один екіпаж!

Командувач ВМС ЗС України Ігор Воронченко через адвокатів передав лист схопленим російськими прикордонниками українським морякам. У документі Воронченко висловив розуміння до «свідчень», які будуть вимагати від полонених російські силовики.
«Я розумію, як вам зараз важко. Усі військові моряки ВМС з розумінням ставляться до так званих свідченнь, які від вас зараз намагаються отримати. Адже методи роботи спецслужб РФ ні для кого не є секретом. Я сам пройшов через це в 2014 році і добре знаю, як це бути в полоні і що стоїть за сказаними вами словами під час допиту», – зазначає Воронченко в листі.
За його словами, найважливіше його завдання зараз – повернути українців додому. Україна докладає для цього всіх можливих зусиль.

«Ви діяли в рамках закону, професійно, відповідно до норм міжнародного морського права та чинних договорів. Закон, право на нашій стороні і це розуміє весь світ. Відчувати страх – це нормально. Головне – вірити в свою силу духу, берегти гідність і розуміти, що за вами стоїть вся Україна, весь цивілізований світ», – йдеться в листі.

Powered by Ajaxy