Новини

На «бакалавра» та «»магістра» – розрахуйсь!

На «бакалавра» та «»магістра» – розрахуйсь!

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочалась атестація курсантів IV та V курсів, які здобувають ступені вищої освіти «бакалавр» та «магістр».
Упродовж трьох тижнів вони складуть іспити із спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія», «Кібербезпека», «Телекомунікації та радіотехніка». Також майбутні офіцери захищатимуть атестаційні роботи, складуть комплексні екзамени з іноземної мови, військово-професійної та військово-спеціальної підготовки.
Захист атестаційних робіт та теоретична частина комплексного екзамену відбудуться на кафедрах інституту, а практичні вміння курсанти демонструватимуть на базі бригади зв’язку Генерального штабу ЗС України.
Як зазначив голова екзаменаційної комісії – заступник начальника військ зв’язку ЗС України полковник Сергій Капшук, майбутні офіцери – зв’язківці мають майстерно володіли штатною зброєю,  вміло працювати на усіх сучасних засобах зв’язку, які зараз використовуються в районі проведення АТО, бути загартованими фізично й психологічно.
За результатами іспитів курсанти отримають дипломи державного зразка.

 

Powered by Ajaxy