Новини

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПОНАД ДВІСТІ СТАРШОКЛАСНИКІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВИХ ЗБОРАХ

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПОНАД ДВІСТІ СТАРШОКЛАСНИКІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВИХ ЗБОРАХ

На Чернігівщині відбулися навчально-польові збори з одинадцятикласниками шкіл області. Учасниками заходу стали 238 юнаків і дівчат, а польовий вихід для них – заключний етап вивчення предмету «Захист Вітчизни».
Упродовж зборів з випускниками засвоїли знання з тактичної, вогневої, медичної, фізичної підготовки, основ цивільного захисту, взяли участь у воєнізованій естафеті та виконали вправу стрільб з автомата АК-74.
На завершальному етапі зборів одинадцятикласники діяли за «Тривогою». Здійснили марш-кидок у визначений район та за легендою військово-тактичної гри обороняли  аеродром «Півці» під Черніговом.
Також, учні переглянули фільм Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги», познайомилися та поспілкувалися з воїнами, які боронили Україну на Сході.

Довідково: Під час урочистого відкриття навчально-польових зборів на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою школярів привітали заступник начальника Управління освіти і науки ОДА Олена Соронович, учасник антитерористичної операції, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Альберт Черешко та голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять Героїв, які віддали життя за Батьківщину в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей, поклали квіти до стели пам’яті полеглих воїнів.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Powered by Ajaxy