Новини

На Луганщині АТОвці проводять декомунізацію

На Луганщині в одному із польових таборів учасників антитерористичної операції воїни Збройних Сил України вирішили самі виконати вимоги декомунізації. При цьому, руйнувати пам’ятник «ватажку більшовиків», який знаходився на військовій території, вони не стали, а підійшли до цього питання, так би мовити, творчо.
Так, за допомогою звичайного цементу та різних фарб вони із «Ілліча» зробили чудовий пам’ятник Тарасові Шевченкові, у руках якого замість «статуту» партії червоних диктаторів опинився безсмертний твір «Кобзар».
До речі, дана ідея першою прийшла у голови львівських воїнів-десантників. Новий культурний об’єкт швидко став головною визначною пам’яткою в окрузі і бажаним місцем для фотографування серед бійців АТО. Також цей оригінальний підхід до державної ідеологічної політики послужив добрим прикладом для проведення декомунізації по всьому Східному регіону держави. Адже згодом ще в двох розташуваннях захисників України зроблено теж саме із монументами колишнім ідолам.
Отже українські воїни винайшли чи не найкращий варіант, як не потрібні речі не знищувати, а робити із них національні цінності.

Підготував офіцер мобільної прес-групи МО України
у ОТУ «Луганськ» Дмитро Горбунов

Powered by Ajaxy