Новини

На Луганщині представники групи Цивільно-військового співробітництва та міжнародної організації «The Halo Trust» провели для дітей заняття з мінної безпеки

На Луганщині представники групи Цивільно-військового співробітництва та міжнародної організації «The Halo Trust»  провели для дітей заняття з мінної безпеки

25 жовтня у місті Кремінна, в обласній санітарній школі-інтернаті, представники групи цивільно-військового співробітництва та міжнародної організації гуманітарного розмінування «The Halo Trust» провели заняття з мінної безпеки.
В залежності від віку дітей,  інструктори демонстрували їм повчальні мультфільми і документальні відео, а потім в ігровій формі перевіряли як вони засвоїли важливий матеріал.
– Наймолодшим жителям Луганщини наголошуємо, що «залишки» минулої війни, можуть стати причиною лиха, –  розповідає офіцер військово-цивільного співробітництва Тетяна Деркач.
У свою чергу представник організації гуманітарного розмінування «The Halo Trust» Ася Болотова зазначила, що на заняттях використовує лише реальні факти і випадки, які траплялися в практиці розмінування територій:
– Наше завдання, щоб діти цей урок засвоїли правильно, – підсумувала вона.

Powered by Ajaxy