Новини

НА ЛУГАНЩИНІ ВІДНОВИЛИ МІСТ, ЗРУЙНОВАНИЙ БОЙОВИКАМИ У 2014 РОЦІ

НА ЛУГАНЩИНІ ВІДНОВИЛИ МІСТ, ЗРУЙНОВАНИЙ БОЙОВИКАМИ У 2014 РОЦІ

У Рубіжному відбулась урочиста подія: після капітального  ремонту, відкрили міст через річку Сіверський Донець, який з’єднав  два сусідніх міста – Лисичанськ та Рубіжне.  Він був зруйнований внаслідок ворожих обстрілів у травні 2014 року.
Відновив міст підрозділ Державної спеціальної служби транспорту з Дніпра за п’ять місяців. Роботи почалися у червні поточного року. Кошторисна вартість відновлення об’єкту – 16,7 млн. гривень. Ремонт мосту обійшовся в 12,5 млн. гривень. Завдяки фаховості воїнів-транспортників та використання наявних засобів, автодорожньої техніки і будматеріалів понад 4 млн. гривень заощаджено для Держави.
– Дуже важливо, що міст відремонтований військовими Державної спеціальної служби транспорту, які зробили серйозний внесок у розмінуванні регіону і зараз продовжують відновлювати інфраструктуру Донбасу, – зазначив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов на урочистому відкритті об’єкту.
Від тепер по ньому  можуть проїжджати вантажівки  загальною вагою до 22 тон. Це – найкоротший транспортний шлях від Луганської області до Донеччини.
З початку АТО на сході України це – не перший відновлений об’єкт силами Державної спеціальної служби транспорту. На рахунку військовослужбовців служби відремонтовані школи та дитячі садочки у Слов’янську, наведення тимчасових переправ по всій лінії фронту, розмінування залізниць. На черзі – закінчення капітального ремонту мосту поблизу селища Троїцьке у Попаснянському районі Луганщини.
Воїнам-мостобудівникам Державної спеціальної служби транспорту вручено державні нагороди та заохочення.

 

Powered by Ajaxy