Новини

На Приазов’ї не відчувають перемир’я

На Приазов’ї не відчувають перемир’я

Українські морські піхотинці, що охороняють підступи до Павлополя, що на Приазов’ї, щодня фіксують ворожі обстріли.
Наші воїни розповідають, що після оголошення «хлібного» перемир’я інтенсивність ворожих обстрілів дійсно зменшилася, але повністю їхня зброя не замовкла.
Ворог здебільшого використовує кулемети та іншу стрілецьку зброю і їхні обстріли позицій української морської піхоти біля Павлополя носять провокативний характер. Українська сторона на провокації не піддається і вогонь у відповідь не відкриває.

Все частіше по позиціям морпіхів працюють ворожі снайперські пари. З їхніх дій та стрільбі видно, що це підготовлені військові, які пройшли навчання в снайперській школі.  Також вони озброєнні сучасною снайперською зброєю, якої, в так званій ДНР без участі РФ просто не може бути. Регулярні російські «гумконвої» привозять бойовикам в тому числі і снайперські гвинтівки, які дозволяють стріляти на дальні відстані.

Заступник командира батальйону морської піхоти Сергій розповів, що перемир’я сьогодні виконується тільки в односторонньому порядку. Із його оголошенням не було жодної доби, щоб ворог не відкривав вогонь по нашим укріпленням. Наші сили вогонь у відповідь поки що не відкривали, адже обстріли бойовиків носять провокаційний характер. Про те, українська морська піхота готова до будь якого ровику подій і озброєна всім необхідним щоб в разі необхідності придушити своїм вогнем агресію проросійських найманців.

Мобільна прес-група (Маріуполь)

Сохранить

Powered by Ajaxy