Новини

НА УЗБЕРЕЖЖІ АЗОВСЬКОГО МОРЯ УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ГОТУЮТЬСЯ ДАТИ ВІДСІЧ У РАЗІ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

НА УЗБЕРЕЖЖІ АЗОВСЬКОГО МОРЯ УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ГОТУЮТЬСЯ ДАТИ ВІДСІЧ У РАЗІ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

Бойову готовність сил Протиповітряної оборони на яких покладено прикриття узбережжя, особисто перевірив командуючий Операцій Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.
– Я пересвідчився, що  злагоджені дії військових підрозділів Протиповітряної оборони ООС, здатні ефективно відбити можливу атаку російської авіації з повітря.  Дальність пострілів наших систем ППО сягає понад 75 кілометрів, що дозволяє захистити порт Маріуполь, саме місто і всю Приморську ділянку, – розповів Сергій Наєв.
До військових навчань залучались  близько двохсот військовослужбовців, три десятки засобів протиповітряної оборони, артилерійські та танкові підрозділи.
За даними розвідки ООС, нині біля рубежів Донецької та Луганської областей зосереджено понад сотню російських літаків та гелікоптерів. Водночас результати проведених навчань вкотре довели, що українське військо готове до відбиття провокацій та можливих нападів ворога.
– Своїми умілими діями і повною готовністю ми маємо переконати агресора в тому, щоб він відмовився від намірів ступати на українську землю, – зазначив командуючий ООС.
На усіх напрямах, що межують з кордонами Російської Федерації перевіряється бойова готовність підрозділів ООС, тривають тренування сил і засобів.
– Акваторія Азовського моря в межах Донецької області повністю контролюється Збройними Силами України, – наголосив командуючий Об’єднаних сил.

Сохранить

Сохранить

Powered by Ajaxy