Новини

Начальник військ зв’язку Збройних Сил України привітав особовий склад Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з початком навчального року та поставив завдання щодо організації навчального процесу

Начальник військ зв’язку Збройних Сил України привітав особовий склад Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з початком навчального року та поставив завдання  щодо організації навчального процесу

Сьогодні, 1 вересня,  начальник військ зв’язку Збройних Сил України – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України генерал-майор Володимир Рапко привітав особовий склад Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з нагоди початку нового навчального року та Дня знань.

      – Нині в умовах відбиття російської збройної агресії проти України професія військового зв’язківця  набула особливого значення, – зауважив генерал-майор Володимир Рапко. – Це висуває до  підготовки випускників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації виняткові вимоги щодо вмілого та впевненого володіння сучасними засобами зв’язку та озброєнням. Спираючись на досвід АТО, ми докорінно змінили програму підготовки фахівців для військ зв’язку, підготували перелік того, що він повинен вміти та знати. І ці завдання  зможе виконати лише той зв’язківець,  який глибоко розуміє і усвідомлює свій військовий обов’язок, має стійкі воєнно-теоретичні знання та зразкову військову дисципліну.

Також він привітав з початком навчального року керівників та науково-педагогічних працівників інституту, адже саме від них вагомою мірою залежить  кінцевий результат підготовки фахівців зв’язку – професіоналів військової справи. На переконання генерал-майора Володимира Рапко  викладачі та офіцери інституту повинні стати для особового складу справжніми наставниками та турботливими вихователями, які максимально розвинуть  здібності і талант курсантів.

З метою досягнення цих вимог  начальник військ зв’язку ЗС України поставив завдання керівному складу та науково-педагогічним працівникам вишу щодо організації навчального процесу та підготовки майбутніх офіцерів-зв’язківців у 2017-2018 навчальному році.

Кращим керівникам та викладачам вишу за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, мужність і відвагу проявлену під час виконання завдань під час АТО  були вручені медалі «Честь, Слава, Держава» від  Київського міського голови Віталія Кличка.

Powered by Ajaxy