Новини

Надія має надію…

Надія має надію…

Серед багатьох військовослужбовців ОТУ «Луганськ», нагороджених 5 грудня з нагоди річниці створення Збройних сил України, була і зв’язківець, молодший сержант Надія. За особисті заслуги у професійній підготовці, самовідданість і стійкість, виявлені під час виконання військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, її було відзначено почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України» «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня. Нагороду вручив заступник начальника Генерального штабу генерал-майор Тимошенко.
Це вже не перша нагода, отримана Надією за час несення служби у зоні АТО. На передньому краї боротьби з російсько-терористичними окупантами дівчина вже вдруге, почавши свій бойовий шлях з Авдіївки. Сидіти вдома, коли Батьківщині загрожує смертельна небезпека — то не для неї!
— Маю надію, — каже Надія, — що війна скоро закінчиться нашою перемогою. Тоді, можливо, згадаю й про звичайні жіночі прикраси. Хоча відзнаки, отримані тут, у зоні АТО,  для мене на все життя залишаться найдорожчими за будь-які прикраси. Я щиро вдячна командирам за високу оцінку моєї скромної ратної праці і ратної праці моїх чудових, мужніх побратимів. Така увага надає наснаги, хочеться служити нашій рідній Україні ще краще!

 Міжвідомча мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

Powered by Ajaxy