Новини

«НАПИШИ ЛИСТА СОЛДАТУ». У Чернігові під час презентації спецпроекту «Історії українських воїнів» школярі своїми вітаннями наповнили поштову скриньку для десантників 81-ї десантно-штурмової бригади

«НАПИШИ ЛИСТА СОЛДАТУ». У Чернігові під час презентації спецпроекту «Історії українських воїнів» школярі своїми вітаннями наповнили поштову скриньку для десантників 81-ї десантно-штурмової бригади

Військові журналісти Центрального друкованого органу Міністерства оборони України журналу «Військо України», які реалізовують спецпроект,  найближчим часом довгоочікувані листи та малюнки передадуть українським захисникам, які невдовзі стануть героями нових журналів та книжок. Перші чотири томи збірки проекту «Історії українських воїнів» вже вийшли в світ. Творчий колектив редакції  презентував книжки «Побратими», «Відчайдухи», «Наші» та «Пророцтво Жанни» перед чернігівською аудиторією. Зі сцени Міського Палацу культури військові журналісти  розповідями про героїв своїх творів змогли передати емоції і відчуття тих, хто із непідробною відвагою та завзяттям захищали та захищають нашу країну від ворога. А зворушливі історії з чотиритомника, які декламували діти, тримали зал у справжній напрузі. Годину учнівська молодь, військовослужбовці, активісті, волонтери, представники громадськості, бібліотекарі спостерігали за дійством і вникали в щоденний подвиг українських воїнів, які боронять незалежність України на Донбасі.
Один з героїв книги Сергій Зіберт прийшов особисто, щоб донести людям істину: бійці йдуть в зону АТО не заради винагород, статусів і визнання, вони йдуть туди, тому що для них – це справа честі. Він етнічний німець міг виїхати до Німеччини, проте Сергій цього не зробив. Зі зброєю в руках відстоював українську незалежність у самісінькому пеклі війни – під Дебальцевим.
Кожна історія захисника має бути почута та пережита кожним українцем. Через нариси та інтерв’ю журналісти друкованого органу «Військо України» вписують «Історії українських воїнів» в загальну історичну канву нашої держави, яка всіма силами протистоїть ворожій російській армії. За словами головного редактора журналу полковника Валентина Буряченка: «Проект триває і це тільки початок. Творчий колектив працює над створенням наступної п’ятої книги, щоб якомога більше громадян знали про щоденний подвиг військовослужбовців, які щомиті ризикують життями заради Батьківщини й вважають це своїм святим обов’язком».

Презентація спецпроекту «Історії українських воїнів» відбулась за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

Виступи солістів Міського Палацу культури Діни Лобур й Вадима Шестакова, народної артистки України Марини Гончаренко, студії танцю та фітнесу «Ділема», народного художнього колективу «Театр танцю «Слов’яни» стали яскравою прикрасою заходу.

 

Сохранить

Powered by Ajaxy