Новини

Національну академію Сухопутних військ відвідали пластуни табору «Легіон»

Національну академію Сухопутних військ відвідали пластуни табору «Легіон»

У Національній академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась зустріч військовослужбовців з представниками табору «Легіон» Національної скаутської організації України «Пласт».
Пластуни зі всієї України, а це більше півсотні юнаків віком від 14 років, розпочали своє знайомство з військовим навчальним закладом із Алеї Слави випускників Академії та оглядової екскурсії музеєм, де змогли ознайомитись із історією навчального закладу та його традиціями. Також юнаки мали змогу  поспілкуватися із офіцерами вишу, котрі брали участь в бойових діях на Сході країни.
Особливе зацікавлення в юних гостей викликав навчально-тренувальний комплекс стрільби та водіння, в якому вони випробували свої вміння у стрільбі на спеціальному мультимедійному обладнанні.

Довідково: Табір «Легіон» Національної скаутської організації України «Пласт» – це український скаутинг, який розвиває військово-патріотичне виховання в Пласті та інших національно-патріотичних організаціях й об’єднаннях України. Умови в таборі максимально наближені до тих, в яких живуть українські військові на Сході. В основі табірної системи є військово-патріотична підготовка, навички з виживання в складних умовах, а також історичні традиції українського війська на ідейних засадах Пласту та лицарства.

Прес-служба Національної академії СВ

Powered by Ajaxy