Новини

НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ

НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ

Ось такі чудові сувеніри, власноруч виготовлені школярами міста Кремінна Луганської області, вручила молодятам-десантникам Мар’яні та Павлу під час їхнього вінчання офіцер інформаційно-аналітичної групи Об’єднаного центру Цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ» м. Сєверодонецьк Юлія Тищенко. Для самої дівчина та церемонія. про яку ми нещодавно повідомляли, також стала непересічною подією.
—Я взагалі на вінчанні була вперше у житті, — розповіла Юлія. —Та ще й на такому, у польових умовах. Дивилася на присутніх і у мене від хвилювання просто наверталися сльози на очі. Це було дивовижно! Я цей день не забуду ніколи!
У зоні АТО Юлія Тищенко вже три місяці. Потрапити сюди мріяла давно і саме робота в ОЦ ЦВС дала змогу її мрії здійснитися.
— Це така ж служба, як і інші: відповідальна, потрібна і цікава, — говорить дівчина. — Ми розвозимо подарунки і продукти для малозабезпечених сімей, допомагаємо вирішувати побутові та соціальні проблеми місцевих жителів. Таке живе спілкування є підтвердженням тому, що вони не покинуті і не забуті державою, що українська армія є для них другом і надійною опорою. Виїжджаємо ми і до бійців на передній край. Днями, наприклад, відвеземо двадцять труб для «буржуйок».
Найбільше ж Юлію подобається працювати з підростаючим поколінням. До Дня гідності і свободи України ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» м. Сєверодонецьк відвідали Професійний ліцей, де провели військово-патріотичне заняття на тему: «Я українець — і я цим пишаюсь!», неодноразово проводили заняття з військово-патріотичного виховання в ЗОШ № 18 та ЗОШ № 6. Наразі ведеться робота до підготовки занять щодо поводження з вибухонебезпечними предметами, що є конче необхідним в зоні АТО.
Діти гостро відчувають фальш, зате на щирість відповідають такою ж щирістю. Школярі постійно передають листи і малюнки для українських воїнів, а на День захисника Вітчизни вихованці місцевого інтернату влаштували для своїх друзів із ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» цілий святковий концерт з іграми та конкурсами.

Міжвідомча мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

Powered by Ajaxy