Новини

НОВА ЕЛІТА УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА

НОВА ЕЛІТА УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА

Позаду п’ять напружених років навчання та цілий розділ курсантського життя. Чергову сторінку життєвої історії перегорнуто юнаками та дівчатами – на плацу вишикувались магістри.
Підтягнуті, із гарним стройовим вишколом у новеньких парадних офіцерських одностроях усіх родів військ Збройних Сил України. Це еліта цифрового формату сучасного війська. Ті, хто крокує у ногу з часом та складає кращу частину української молоді.
Дипломи та свої перші офіцерські звання лейтенант отримали понад 80 випускників Військового Інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Батьки та друзі випускників, не приховували хвилювання і водночас гордості за своїх синів. Скрізь і у всьому відчувався святковий настрій.
…П’ять років. За цей короткий час відчутно, що якісно змінилось українське військо. Зовсім іншим стало відношення суспільства до людей у військових одностроях.
За цей час кожен з молодих офіцерів у повному обсязі виконав вимоги сучасних навчальних планів, і пройшов повну програму підготовки другого (магістерського) рівня. Вони здобули престижні і сучасні спеціальності: телекомунікації  та радіотехніка, комп’ютерні науки, інформаційні системи та технології, озброєння та військова техніка, кібербезпека. У  сучасному війську, що розбудовується, без таких фахівців не обійтись. Вісімнадцять випускників отримали Диплом магістра з відзнакою, що говорить про досить високий рівень підготовки в інституті та вмотивованості слухачів.
Сьогоднішні випускники неодноразово брали участь у престижних міжнародних змаганнях та у змаганнях фахівців з програмування НАТО «TIDE Hackathon 2018», яке відбувалося Республіці Чорногорія в березні.
А нещодавно у Києві пройшов національний оборонний хакатон – змагання IT-спеціалістів у галузі безпеки та оборони, чи то простіше – змагання спеціалістів з програмування. І не дивно, що команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут виборола перше місце серед 15 команд-учасниць.
Лейтенант Анатолій Кравченко, отримавши диплом магістра з відзнакою пригадує, як у минулому році у складі команди українських військових ІТ-шників виборов призові місця на змаганнях у Чорногорії та Великій Британії. Досвід таких змагань та знання, що дали викладачі інституту говорять про широкі перспективи у подальшій офіцерській службі.
Поздоровити випускників завітав начальник військ зв’язку Збройних Сил України  – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України – генерал-майор Володимир Рапко. Він привітав випускників та висловив впевненість в тому, що ті знання, які молоді офіцери набули під час навчання в навчальному закладі, допоможуть їм успішно справитися із поставленими завданнями, які диктує сьогодення.
– Переконаний, що Ви з честю будете примножувати славні національно – бойові традиції військ зв’язку ЗС України, – сказав генерал-майор Володимир Рапко.
Випускник військовий інституту лейтенант Валерія Сліпкань, яка отримала дипломом з відзнакою від імені всіх молодих офіцерів подякувала керівному складу та науково-педагогічному колективу інституту за те, що вклали в них свою душу і навчили бути лідерами, справжніми професіоналами військової справи.
84 лейтенанта – випускників навчального закладу, вже цього тижня розпочали виконувати свої службові обов’язки за місцями призначення.

Удачі Вам – товариші лейтенанти!

 

 

Powered by Ajaxy