Новини

Новотроїцьке: воїни АТО укріплюють свої позиції

Новотроїцьке: воїни АТО укріплюють свої позиції

На передових позиціях поблизу селища Новотроїцьке надійно тримають оборону військовослужбовці одного з механізованих підрозділів Українського війська.Дорога до їхніх рубежів, що розташовані на одній з панівних висот, прострілюється ворожими снайперами. Тому рухатися доводиться перебіжками та зупинятися у проміжних укріплених пунктах. Українські бійці на опорниках кажуть, що в останні три доби ситуація на цій ділянці фронту дещо стабілізувалася. Втім російські окупанти продовжують збройні провокації проти наших захисників.
– Ворог застосовує гранатомети, великокаліберні кулемети, стрілецьку зброю, а сусідні позиції наших побратимів «накривав» забороненими мінами 120 калібру. Як правило, обстріли тривають в темну пору доби. Укріплення терористів добре видно, відстань до них півтори кілометри, – розповідає командир опорного пункту з позивним «Кулєба».– Кілька днів тому противник намагався піти на прорив наших позицій, проте – прорахувався. Ми зайняли оборону, відбили атаку та змусили його відступити.
Наші армійці –добре вмотивовані.Попри постійні обстріли, оптимізму не втрачають. Укріплюють свої позиції,ведутьспостереження за діями противника, облаштовують побут.В бліндажах дозволяють собі короткий перепочинок, переглядають дитячі малюнки та розповідають про життя на передовій.
– Зброю завжди тримаємо напоготові. Коли наступають години затишшя, поповнюємо запаси дров. Облаштували лазню, тому є можливість помитися та випрати одяг. Добре забезпечені необхідними речами. Вчасно доставляються продукти харчування і питна вода, – зізнався гранатометник «Малюк».

                                                                                           Прес-група ОТУ «Маріуполь»

 

 

Powered by Ajaxy