Новини

Обід з Кавказьким колоритом

Обід з Кавказьким колоритом

Офіцери тилу та кухарі Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут влаштували експеримент і приємно здивували курсантський колектив стравами грузинської кухні – особливо запашним шашликом.

Суп «Харчо», шашлик,  страва з квасолі «Лобіо», тушкована капуста з чорносливом,  картопля фрі,  салати,  а на додачу цитрусові фрукти, все це сьогодні мають змогу скуштувати майбутні офіцери-звязківці.

– Команда наших кухарів готує із задоволенням і постійно експериментує, зокрема зі стравами європейської та національної кухні, – говорить головний шеф-кухар їдальні військового інституту Юлія Ляховецька.

Кухарі Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут щонеділі дивують курсантів стравами кухонь народів світу.   У військовому виші понеділок вже традиційно став днем національної кухні, середа – італійської кухні, у вівторок і п’ятницю курсанти  смакують молочними стравами.

На Великдень в їдальні навчального закладу  пануватиме атмосфера свята, адже кухарі планують окрім головних страв подати на курсантські столи паски, крашанки і фруктове асорті.

Powered by Ajaxy