Новини

Обласний чемпіонат з шахів серед воїнів АТО

Обласний чемпіонат з шахів серед воїнів АТО

В Чернігові на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1, з метою популяризації шахів в області, підвищення спортивної майстерності пройшов перший в області, та не тільки в області, а й в Україні – чемпіонат з активних шахів серед учасників бойових дій. І не біда, що в  першому Чемпіонаті прийняли участь тільки 10 чоловік, головне  що він відбувся. Завітали учасники бойових дій з Сосниці, Носівки, Коропа, Варви та Чернігова.

Організатори змагань Департамент сім’ї, молоді та спорту, шахова федерація, міська організація «Спорт для всіх» зробили все, щоб ці змагання відбулися дієво. Відкриваючи змагання Ніна Лемеш, начальник Департаменту сім’ї молоді та спорту в Чернігівській області, передала вітання від голови облдержадміністрації Валерія Куліча та закликала всіх учасників чемпіонату популяризувати спорт серед молоді у себе в районах. Проведення першого чемпіонату в області передує Всеукраїнському чемпіонату, який пройде на весні у Чернігові. У нашій області відкривається нова сторінка розвитку фізичної культури і спорту.

Змагання пройшли з гідно кодексу ФІДЕ за швейцарською системою в 7 турів. Фінансову підтримку чемпіонату надав депутат обласної ради Олег Аверянов, що дало змогу нагородити учасників змагань згідно зайнятих місць. А головний приз Кубок, медаль та грошову премію в розмірі 1500 тисячі гривень отримав КМС  Леоненко Андрій з Чернігова. Друге місце медаль та грошову премію в розмірі 1200 гривень отримав Логвін Сергій з Варви. Третє місце медаль та грошову премію в розмірі 1000 тисяча гривень отримав Тильний Володимир з Носівки. На фото -6737 – Депутат  Деснянської районної ради в місті Чернігові,переможець чемпіонату, учасник бойових дій, КМС Леоненко Андрій під час гри. № 6881 – переможці чемпіонату – (зліва на право) Тильний Володимир м.Носівка 3-місце; КМС Леоненко Андрій 1-місце, Чернігів; Логвін Сергій – 2 місце м.Варва.

Powered by Ajaxy