Новини

Обстріли Мар’їнки стають частішими

Обстріли Мар’їнки стають частішими

З початком весни захисники Мар’їнки відмічають підвищення інтенсивності обстрілів населеного пункту. Військовослужбовці ЗС України, стверджують, що ситуація змінилася після чергової ротації бойовиків в перших числах березня. Стала іншою і тактика бою ворога. Тепер окупанти діють більш чіткіше і стріляють прицільніше.
На наших вогневих точках постійно фіксуються прольоти ворожих безпілотників і збільшення кількості ДРГ. Військовослужбовці одного з механізованих підрозділів ЗС України, які несуть службу на околиці міста, стверджують, що загарбники знахабніли і почали підходити на відстань до чотирьохсот метрів.
Позиції бойовиків знаходяться за териконами. Там вони і ховають свої танки, БМП та міномети, з яких гатять по будинкам мирних мешканців.
– Раніше по нам стріляли переважно в ночі. А напередодні, окупанти порушили режим тиші на світанку. В  5.30 почали працювати з БМП, далі почався мінометний вогонь. Знову міна потрапила в житловий будинок,добре, що в ньому вже ніхто не живе.
На тій сторонінавіть не намагаються виконувати мінські домовленості і стріляють по нам як вдень, так і вночі. На провокативні обстріли ми не відповідаємо, але в таких ситуаціях, коли мирним мешканцям Мар’їнки загрожує небезпека відбиваємо їхні атаки, – розповів військовослужбовець Сергій.

                                                                                           Прес-група ОТУ «Маріуполь»

Powered by Ajaxy