Новини

Олександр Турчинов: “Професіоналізм, патріотизм, відповідальність! Саме такою має бути політика Міністерства оборони”

Олександр Турчинов: “Професіоналізм, патріотизм, відповідальність! Саме такою має бути політика Міністерства оборони”

2014-03-25-13324-6221425 березня, Голова Верховної Ради України, Виконуючий обов’язки Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Олександр Турчинов представив керівному складу Міністерства оборони та Генерального штабу новопризначеного виконуючого обов’язки Міністра оборони України генерал-полковника Коваля Михайла Володимировича.
– Переконаний, що Михайло Володимирович буде користуватись принципами: професіоналізм, патріотизм, відповідальність. Саме такою має бути політика Міністерства оборони! Саме такою позицією щодо кадрового забезпечення Збройних Сил повинен керуватись весь командний склад нашої армії! – відзначив Олександр Турчинов.
Виконуючий обов’язки Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України висловив переконання, що кожний з присутніх, та кожний з українців гідно виконає свій конституційний обов’язок, зробить все від нього залежне, щоб у важких умовах зміцнити вітчизняну армію.
Він наголосив, що Кабінет Міністрів збільшуватиме фінансування армії, тому що від цього залежить життя країни, безпека кожного громадянина України.
2014-03-25-13324-62212– Ті військовослужбовці, хто виконав свій обов’язок в Криму, зробили все можливе для того, щоб ми могли сьогодні говорити про готовність дати відсіч агресору на континентальній території нашої країни, – наголосив Олександр Турчинов.
Генерал-полковник Михайло Коваль подякував керівництву держави за довіру та висловив переконання, що Збройні Сили України стануть надійним оплотом для всіх українців.
– Я чітко розумію ту відповідальність, яка лягла на мої  плечі, і знаю, що у нас буде повне порозуміння. Слава Збройним Силам! Слава Україні! – підкреслив він.

Powered by Ajaxy