Новини

Олександр Турчинов: З 3 березня розпочалися навчання української армії по всій території нашої держави.

Олександр Турчинов: З 3 березня розпочалися навчання української армії по всій території нашої держави.

14B_3823цВраховуючи те що Російська Федерація ввела свої війська в Автономну республіку Крим, Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність. З 3 березня розпочалися навчання української армії по всій території нашої держави.

[nggallery id=15 template=”galleryview”]

 

14B_4027цПід час цих навчань перевіряється бойова готовність всіх підрозділів Збройних Сил. І сьогодні ми побачили на Гончарівському полігоні як відпрацьовувалася взаємодія підрозділів різних родів військ з ведення активної оборони та переходу в контрнаступ.

14B_4425цНезважаючи на дуже серйозні економічні проблеми які безумовно є в нашій країні Кабінет Міністрів України мобілізує всі наявні ресурси для того щоб забезпечити нашу армію і для того щоб ми могли захистити нашу країну.

14B_3854цСьогодні на цьому полігоні проходила не якась показуха. Тут проходили реальні навчання.  Працювали одночасно  танкові, аеромобільні частини,  артилеристи  та інші мобільні підрозділи. Вони відпрацьовували між собою чітку взаємодію.  Безумовно є ще над чим працювати. Але головне, ми побачили, що військові готові захистити свій народ, свою Батьківщину.

Powered by Ajaxy