Новини

ПАТРІОТИЗМ НА ДОНБАСІ

ПАТРІОТИЗМ НА ДОНБАСІ

Захід ініціював один із активних учасників бойових дій, який звільняв місто – Максим «Лютий». Значення гібридної війни на Донбасі, формування національної ідеї і свідомості, патріотизм, роль кожного в українському суспільстві. Саме ці теми стали головними під час зустрічі у Слов’янську в Донбаському Державному педагогічному університеті бійців АТО зі студентами та викладачами закладу.
З власними розповідями перед студентами виступили українські бійці.
Це не перша зустріч українських бійців з молоддю. Адже одним із головних завдань вони вважають за необхідність якомога частіше йти на такі заходи до людей для того, щоб донести правду про війну, яку розпочала РФ проти  України. Саме тому у вільний від служби час бійці проводять у школах й університетах Донецької області.
У своїх виступах українські воїни торкалися історії України, говорили про війну і її жахливі наслідки, про людей, які борються за нашу державу, ризикують життям заради високої ідеї – захисту країни від ворога.
Під час цих виступів зароджувалися дискусії. Хтось питав про те, коли закінчиться війна, хтось цікавився подальшими планами, хтось дізнавався, чи можна домовитись про припинення бойових дій.
В кінці зустрічі голова Донецької обласної організації краєзнавців Валерій Романько передав військовослужбовцям камуфльований  кишеньковий «Кобзар».

Прес-група ОТУ «Донецьк»

 

Powered by Ajaxy