Новини

ПЕРЕМОЖНІ ГОЛИ «АРМІЇ»

ПЕРЕМОЖНІ ГОЛИ «АРМІЇ»

16 команд із 7-ми країн-учасниць, Польщі, Естонії, Литви, Латвії, Білорусі, Вірменії та України, впродовж 6-7 липня 2018 року боролися за перемогу на столичних футбольних майданчиках. Змагання були присвячені зміцненню стосунків між цими країнами у підтримці миру та єдності.
Українські футболісти,у складі яких семеро військовослужбовців – учасників АТО, другий рік поспіль стають призерами цього ветеранського турніру, організованого президентом Футбольної Європейської ліги ветеранів Вадимом Кагановим.
Футбольна команда «Армія»,до складу якої входять офіцери Збройних Сил України гарнізону Києва та партнери з інших силових структур, створена з метою популяризації футболу, здорового способу життя, підняття патріотичного духу через організацію і проведення благодійних матчів (акцій) та участі в інших футбольних проектах .
За підтримки партнерів – міжнародної компанії “INFOPULSE” – футбольна команда “АРМІЯ” нині є лідером дивізіону “Північ” Відкритого чемпіонату України “Героїв АТО”, який також проходить в Україні.
Минулоріч в запеклій боротьбі команді вдалося здобути бронзові медалі, а сьогодні вона вже срібній призер. І це справжній успіх. Команду тренує підполковник Роман Чаплінський.
Перше місце, так зване чемпіонське звання, виборола досвідчена та зібрана з професійних донедавна гравців команда із Одеси “Аркадія – Аваль”,яка у фіналі з рахунком 5:2 обіграла команду ФК “АРМІЯ”
Третє місце зайняла команда ветеранів ЦСКА (Київ), яка у півфіналі поступилася з рахунком 4:2 ФК “АРМІЯ”, а у матчі за бронзу здолала збірну команду Вірменії також з рахунком 4:2.
Крім того, за підсумками турніру гравці ФК “АРМІЯ” були відзначені у окремих номінаціях:
Ігор Кострома – кращий нападник та бомбардир турніру (7 забитих м’ячів);
Віталій Загнєй – кращий гравець команди (воротар, який відбив 2 важливих пенальті у вирішальних матчах).
Вітаємо військовослужбовців з перемогою, бо вони не просто команда! Вони – АРМІЯ!
Цей футбольний проект створений для організації спортивних аматорських змагань на високому професійному рівні, мета якого привернути увагу любителів найпопулярнішої у всьому світі гри до занять спортом і дарувати людям свято, свято-футболу!

Сохранить

Powered by Ajaxy