Новини

ПЕРШОКУРСНИКАМ – ПЕРШИЙ КОНЦЕРТ

ПЕРШОКУРСНИКАМ – ПЕРШИЙ КОНЦЕРТ

Цими вихідними у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, де триває первинна військово-професійна підготовка юнаків та дівчат, котрі цього року вступили на навчання до Національної академії Сухопутних військ, пройшов концертний захід за участю цілої низки відомих львівських артистів.
Привітати юних захисників України на військовий полігон, завітали відомі співачки Софія Федина та Маріанна Ільків, автор-виконавець, учасник АТО Олександр Рожко, скрипаль-віртуоз Любомир Сеник, а також  вокальна група військового оркестру Академії.
Учасникам концерту вдалось створити неповторну дружню атмосферу, а самі курсанти мали змогу приємно відпочити від перших днів напруженого армійського розпорядку дня та виснажливих польових занять.
На переконання учасників концерту, хлопці та дівчата, котрі прибули на навчання до Академії з усієї України, свідомо зробили свій вибір, вибір на користь захисту України.

  • Ви для нас – особлива гордість, бо зробили свій вибір свідомо. Самостійно вирішили стати справжніми захисниками України. Коли бачиш таку зміну, то в серці розгорається впевненість у кращому майбутньому для всіх нас, – підкреслила Софія Федина, звертаючись до першокурсників.

Прес-служба Національної академії СВ

Powered by Ajaxy