Новини

ПІД ПЕСКАМИ ОКУПАНТИ СПРОБУВАЛИ ЗАЙНЯТИ СІРУ ЗОНУ

ПІД ПЕСКАМИ ОКУПАНТИ СПРОБУВАЛИ ЗАЙНЯТИ СІРУ ЗОНУ

Проросійські терористичні війська продовжують нехтувати мінськими домовленостями. Вони здійснили чергову спробу просунутися вперед. Окупанти частково зайняли нові позиції в сірій зоні поблизу населеного пункту Піски, що неподалік тимчасово окупованого українського Донецька. Наші десантники із 64 бригади ВДВ зупинили окупантів і не дали просунутися далі.
Бойовики спочатку відкрили вогонь зі всієї стрілецької зброї. Далі почала працювати ворожа артилерія, під прикриттям якої терористи пішли в наступ. Наші десантники були готові до такого розвитку подій і відкрили вогонь у відповідь зі стрілецької зброї та гранатометів. Ворожі підрозділи відчули сильний опір і зупинилися. Чергова загарбницька атака була припинена.
Командир підрозділу десантників «Фанат» розповів, що ворог завжди  обстрілював наші позиції, а після «зимової сплячки» ще більше активізувався. Зараз бойовики активно проводять інженерні роботи та облаштовують свої позиції. А три дні тому внаслідок ворожого мінометного обстрілу троє українських десантників зазнали поранень.
– Ми виконуємо мінські домовленості і першими вогонь ніколи не відкриваємо. Тільки коли є реальна загроза життю наших військовослужбовців, даємо відсіч ворогу. Використовуємо лише дозволений калібр. А коли починає працювати ворожа артилерія ми б’ємо по корегувальникам вогню бандитів, – розповів «Фанат».
За його словами противник постійно використовує безпілотними-розвідники, а в нічний час його диверсійні групи раз у раз намагаються пройти  наші позиції, але крізь наших десантників ще ніхто не прорвався.

Мобільна прес-група ОТУ «ДОНЕЦЬК»
підполковник Ігор Парубський  

Powered by Ajaxy