Новини

“Підтримай Українську армію!”

“Підтримай Українську армію!”

Станом на 4 квітня на рахунки Міністерства оборони в якості благодійної допомоги в рамках акції “Підтримай Українську армію” надійшло вже більше 84 мільйонів гривень від юридичних і фізичних осіб в якості допомоги Збройним Силам України.

З цієї суми 79,8 мільйонів гривень – грошові перекази на матеріально-технічне, решта – на медичне забезпечення Збройних Сил України.

За пропозиціями Генерального штабу Збройних Сил України, 57,5 мільйонів гривень планується спрямувати на: придбання бронежилетів (36,6 мільйонів гривень), спальних мішків та ізолюючих підстилок (15,2 мільйони гривень), маскувальних сіток (3,5 мільйони гривень) та засобів зв’язку і комплектуючих до них (2,2 мільйони гривень).

Крім того, 22,3 мільйони гривень планується спрямувати на придбання польової форми одягу для військовослужбовців Збройних Сил України.

Використання зазначених коштів здійснюватиметься відповідно до бюджетного кодексу України, законів України “Про господарську діяльність у Збройних Силах України”, “Про здійснення державних закупівель” та Положення про облік та використання коштів спеціального фонду державного бюджету в Міністерстві оборони України виключно на цілі, вказані відправником у призначенні платежу.

Міністерство оборони України вживає всіх можливих заходів з метою прискорення проведення відповідних процедур.

Powered by Ajaxy