Новини

«Подих весни». У Вінниці відкрилась виставка картин офіцера-зв’язківця лейтенанта Наталії Жижко

«Подих весни». У Вінниці відкрилась виставка картин офіцера-зв’язківця лейтенанта Наталії Жижко

Сьогодні, у перший день календарної весни, у 60-му будинку офіцерів у Вінниці відкрилась виставка робіт молодого і талановитого художника, офіцера однієї із частин Повітряних Сил Збройних Сил України лейтенанта Наталії Жижко.
Ця виставка картин, яку авторка назвала «Подих весни»,  – дебют художниці. Вона розпочала писати лише минулого року. До цього її роботи могли бачити лише військовослужбовці частини, де Наталія проходить військову службу.
Свої картини Наталія Жижко пише маслом та надає перевагу таким художнім стилям, як імпресіонізм та реалізм. У її роботах – багато квітів, живописних пейзажів, тепла, сонця і весни. Цікаво, що трохи більше ніж за півроку художниця створила понад тридцять картин. У Будинку офіцерів представлено 23 роботи автора, але це не повний творчий доробок Наталії. Частина її картин представлені у художніх виставка в інших містах України.

  • Захоплювалась малюванням ще з дитинства. Закінчила художню школу. Далі – навчання в політехнічному університеті та служба у війську. Про своє дитяче захоплення малювати на довгі роки «забула». Аж поки не побачила вишиту картину своєї подруги «Портрет іспанки». Тоді мені дуже захотілось написати цю картину маслом. Відтоді між чергуваннями та нарядами повністю присвячую себе малюванню, – розповідає Наталія Жижко.

Виставка художника у будинку офіцерів працюватиме весь березень, тож усі бажаючі можуть насолодитись та оцінити творчість талановитої художниці лейтенанта Наталії Жижко.

 

Powered by Ajaxy