Новини

Понад 100 студентів Кафедри військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації склали військову присягу

Понад 100 студентів Кафедри військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації склали військову присягу

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулося складання військової присяги на вірність Українському народові студентами, які завершили навчання на кафедрі військової підготовки за військово-обліковими спеціальностями зв’язківців, фінансистів, автомобілістів та психологів.
Військову присягу склали 104 студенти, які упродовж двох років навчались за програмою підготовки офіцерів запасу.
Із знаменною подією студентів привітало керівництво військового інституту, командири, викладачі, представники духовенства, рідні та близькі. Вони подякували майбутнім офіцерам за старанність і наполегливість та побажали наснаги і щасливої долі.
— Сьогодні ми переживаємо складний та відповідальний час, коли проти цілісності та суверенітету України здійснюється військова агресія. Клятва на вірність українському народові дається на все життя. Впевнений, що завдяки вам, молодим українським патріотам, ми дамо гідну відсіч будь-якому ворогу, принесемо мир на рідну землю та збережемо свою державу, — зазначив заступник начальника Військового інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський.
Також під час заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання героїв полеглих у боротьбі за незалежність України на Донбасі.
Слід додати, що завершальним акордом для студентів кафедри військової підготовки став місячний польовий збір та випускні іспити. За їх результатами студентам будуть присвоєні первинні військові звання «молодший лейтенант запасу».

 

 

 

 

 

 

Powered by Ajaxy