Новини

ПОВЕРНЕННЯ ДО ДРУГОГО ЖИТТЯ

ПОВЕРНЕННЯ ДО ДРУГОГО ЖИТТЯ

Військові механіки ремонтно-відновлювального полку оперативно-тактичного угрупування «Донецьк» найбільшу частини свого часу проводять в майстернях, адже роботи вистачає. В їхній підрозділ доставляють військову техніку, яка вийшла з ладу із всіх військових частин, які виконують завдання в районі відповідальності ОТУ «Донецьк» і ремонтники в найкоротший термін повинні повернути на передову вже відремонтовані бойові машини.
Найчастіше виходять з ладу зразки ще радянського виробництва. Варто зазначити, що техніка, яка сьогодні стоїть на озброєнні військових частин, в більшості, вийшла з конвеєру тридцять, а то й сорок років тому. Відповідно, строк її експлуатації граничний і вона швидко виходить з ладу та потребує постійного догляду.

Наприклад, у БТРів не все гаразд із двигунами та зчепленням. Командир ремонтного взводу пояснив, що проблеми виникають, коли машину додатково навантажують, тоді двигун бронетранспортера зношується швидко.
За допомогою вітчизняного виробника вдалося розв’язати проблему із  запасними частинами та заміною шин на

колесах. На старій гумі техніка втрачає свої бойові можливості, але завдяки українським підприємствам вдалося вирішити питання щодо заміни шин на нові, вітчизняні, а також відмовитися від запасних частин російського виробництва. Українська промисловість виробляє все необхідне у достатній кількості та відповідної якості, а поставки запчастин у військо вже налагоджені.
Заступник командира ремонтної частини з озброєння підполковник Олександр Мазуренко запевняє, що в механіки полку можуть повернути до строю будь-яку автомобільну та бронетехніку, яка сьогодні задіяна в районі АТО. Але швидкість ремонту залежить від ступеня пошкодження. Винятком можуть бути лише випадки, коли є деформація броні, «розшиття» корпусу, пошкодження внаслідок вибуху, відірваний колісний редуктор тощо.  Після евакуації з поля бою, яка також проводиться силами ремонтників, таких «покалічених броневетеранів» відправляють на ремонтне підприємство, де проводиться капітальний ремонт машин.

Ігор ПАРУБСЬКИ
Мобільна прес-група ОТУ «Донецьк»

 

Сохранить

Powered by Ajaxy