Новини

Привітання Міністра оборони України Тенюха І.Й. з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Привітання Міністра оборони України Тенюха І.Й. з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Дорогі жінки!

Приміть щирі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня!

Все розумне, добре і вічне на землі твориться завдяки жінці і заради жінки. Поети і письменники, скульптори і художники присвятили Вам свої найкращі творіння.
Ви народжуєте і виховуєте дітей, ведете господарство і, разом з тим, зберігаєте чарівність і неповторність. Ви залишаєтесь лагідними матерями, люблячими дружинами та берегинями сімейного тепла і затишку.
Глибока повага і щира вдячність – жінкам-військовослужбовцям і працівникам Збройних Сил України, матерям, чиї діти служать у Збройних Силах України, дружинам військових, на чию долю часом випадають суворі випробування.
Окрема подяка – жінкам військовослужбовців, які зараз проходять службу в Автономній Республіці Крим. Дякую Вам, що підтримуєте своїх чоловіків! Ваша похвала, ваше захоплення їх стійкістю допомагають їм в цей складний час відчувати себе справжніми героями і патріотами, якими вони і є насправді.
Зараз у Збройних Силах України проходять військову службу понад 15600 військовослужбовців-жінок, з яких близько 1700 – офіцери.
Бажаю усім вам, дорогі наші і любі жінки, міцного здоров’я, щастя, добробуту, краси і чарівності.
Миру і злагоди у ваших домівках! Нехай завжди буде радісним сміх ваших дітей і онуків, а віра, надія і любов ніколи вас не залишають.
Слава Україні!

В.о. Міністра оборони України І.Й. ТЕНЮХ

Powered by Ajaxy