Новини

Проросійські бойовики обстріляли Водяне із артилерії

Проросійські бойовики обстріляли Водяне із артилерії

На Донбасі офіційно перестало діяти «хлібне» перемир’я і відразу ворожа артилерія обстріляла населений пункт на Приазов’ї. Хоча проросійські бойовики не зупиняли обстрілювати позиції наших захисників і під час «режиму тиші».
Українські морські піхотинці охороняють від ворога підступи з Азовського Моря. З їхніх слів, після оголошення «режиму тиші» інтенсивність обстрілів окупанта зменшилася, але повністю вогонь не припинився. Весь цей час ворог використовував переважно стрілецьку зброю та намагався спровокувати українських захисників. А із настанням нуля годин 13 липня проросійські бойовики вдарили артилерією по дачному селищу Водяне, неподалік Маріуполя.
Було зафіксовано більше десяти попадань із мінометів калібру 82 та 120 міліметрів, а також зафіксовані прямі попадання в житлові споруди від снарядів самохідної артилерійської установки калібру 122 міліметри.

Бойовики стріляли по житлових будинках не дивлячись на те, що у зруйнованому війною прифронтовому Водяному  ще й досі проживають мирні мешканці. Позиції ж підрозділів ООС знаходяться за межами населеного пункту.
Після прямого попадання артилерійського снаряду вщент зруйнований кам’яний будинок, який ззовні був обшитий залізом. Розрив снаряду був такої сили, що металеві листи вагою під сотню кілограмів відкинуло за двадцять метрів. Ось так, з вини російських окупантів, ще один мешканець Маріуполя залишився без дачного будиночку. На щастя під час цього ворожого обстрілу ніхто з мирних мешканців та військовослужбовців ООС не постраждав.
Морський піхотинець Роман розповів, що характер розривів та наслідки руйнувань, а також уламки снарядів не залишають ніякого сумніву у тому, що ворог використовує заборонену Мінськими домовленостями зброю.

Мобільна прес-група (Маріуполь)

Сохранить

Powered by Ajaxy