Новини

Проросійські радикали планують провокації з метою дискредитації українських військовослужбовців

Міністерство оборони України закликає представників засобів масової інформації та громадськість звернути увагу на підтверджені факти закупівлі на території АР Крим проросійськими радикалами, а також так званими “кримськими самооборонцями” військової форми одягу взірця Збройних Сил України, та можливих масових провокацій, з метою спаплюження честі та дискредитації українських військовослужбовців. 

Зокрема, в мережі Інтернет публікуються фальшиві “відеозвернення” від нібито “українських” військовослужбовців, які перебувають в окопах, зі зброєю, прихованими обличчями тощо, котрі заявляють про “вільне пересування” українських військових за територією заблокованих військових частин, та називають відвертою “брехнею” інформацію з місць подій, яка поширюється провідними національними телеканалами. 

Управління преси та інформації Міністерства оборони України звертається до журналістів та громадськості з проханням не піддаватися на подібні провокації, та публікувати перевірені факти, отримані виключно з офіційних джерел.
Ще раз наголошуємо! Військовиками Росії, агресивно налаштованими громадянами, та представниками так званої “кримської самооборони”, продовжується блокування військових частин Збройних Сил України, які дислокуються на території АР Крим. Особовий склад цих частин перебуває у пунктах постійної дислокації, виконує накази керівництва Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, та залишається вірним Військовій Присязі та Українському народові!

Powered by Ajaxy