Новини

Провокації все частішають, але отримують гідну відповідь

Провокації все частішають, але отримують гідну відповідь

Протягом п’яти місяців, відколи військовослужбовці одного з підрозділів Збройних Сил України заступили на бойове чергування в районі селища Кримське на Луганському напрямку, не було майже жодного дня, щоб їхні позиції не обстрілювалися з боку російсько-терористичних військ. Ворог вперто і зухвало ігнорує і «режими тиші», і Мінські домовленості. Та якщо раніше терористи вдавалися до провокацій із застосуванням здебільшого стрілецької зброї, то тепер вони все частіше використовують заборонене Мінськими угодами важке озброєння.
— Ввечері наші позиції обстрілюють постійно, а тепер почастішали обстріли і в денний час, — розповів командир підрозділу Вадим «Скіф». — Таке враження, що це їхня агонія. Адже навіть останньому дурню на тій стороні стає все більш зрозумілим, що ніякої «Новоросії» вже не буде і за агресію проти України рано чи пізно доведеться відповідати. Ми маємо данні, що протистоять нам кадрові російські військові. На залишках мін і снарядів — російське маркування.
19 листопада бойовики випустили по  нашим і сусіднім позиціям біля двох десятків 120-мм мін і 152-мм снарядів. Також нами зафіксовано «роботу» ворожого танка. Зважаючи на загрозу життю і здоров’ю українських воїнів, наша артилерія отримала дозвіл на адекватну відповідь не забороненими Мінськом калібрами. Після чого ворог дещо «заспокоївся».
До речі, під прикриттям обстрілів намагаються діяти ворожі розвідувально-диверсійні групи. Користуючись системою ярів, яких тут багато, групи по сім-вісім бойовиків роблять спроби підійти до наших позицій якнайближче і обстріляти їх з «підствольників». Та наші хлопці пильнують добре.
За словами українських воїнів ніч на 20 листопада була гарячою, проте «всі живі, здорові і готові бити ворога».
– «Гостинність» у нас на найвищому рівні, – каже боєць Андрій. – Зустрічаємо не хлібом-сілью, а дечим менш смачним. Зі свого ДШК я куди стріляю, туди й влучаю. Бажання «гуляти» де не треба у непрошених гостей зникає надовго, а у декого й назавжди.

Powered by Ajaxy