Новини

Привітання Міністра оборони України з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 березня

Дорогі жінки-військовослужбовці та працівники Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас із Міжнародним жіночим днем – 8 березня!

По-різному можна ставитися до свята, яке святкували наші діди, батьки, свята, яке святкуємо ми, свята, яке стало частиною нашого життя. Враховуючи, наскільки багато кожна із вас зробила в житті кожного чоловіка, в житті нашої країни і в цілому у суспільстві, переконаний, святкувати один раз на рік свято жінки – недостатньо.
На сьогодні в Збройних Силах України на різних посадах проходять службу більше 20 тисяч військовослужбовців-жінок. З них 2 тисячі – є учасниками бойових дій, 68 військовослужбовців жінок нагороджені державними нагородами.

Крім того, в Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних Сил іще 32,5 тисячі – працівників Збройних Сил жіночої статі.
Наразі актуальним питанням є рівність прав жінок та чоловіків в армії. Нам дійсно треба міняти підходи, не поділяти звання, посади і роботу залежно від статі. Тим більше, що ситуація, яка склалася за останні три роки показала: жінки здатні виконувати найскладніші завдання.
І вести розмови про рівні права та можливості для просування по службі – це абсолютно слушне і правильне рішення. Саме цей рік, має бути роком, коли ми зробимо серйозний крок в питаннях надання таких можливостей і прав. Моя принципова позиція – маємо пам’ятати, що права та можливості у всіх рівні, незалежно від статі.

Водночас не варто забувати й про те, що в нас є й свої традиції, – українське тепле відношення до жінки, яке необхідно зберегти.
Традиційно обов’язком кожного чоловіка має бути захист жінки, оберігати і любити, піклуватися про матерів, сестер, бабусь, дружин і дочок.
Дорогі жінки! Щиро вдячний вам за величезну працю, коли жертвуючи увагою до рідних, ризикуючи здоров’ям, виконуєте свої службові обов’язки. Нехай ця весна принесе вам щастя та наснагу, аби здійснилися усі задуми. Щоб наступне жіноче свято, ми зустрічали у мирній країні!

Зі святом!

Powered by Ajaxy