Новини

Регіональна ініціатива у підтримку війська

Регіональна ініціатива у підтримку війська

 Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута та його заступники  вирішили перерахувати свої одноденні заробітки на потреби Збройних Сил України.
Також, рішенням керівництва обласної влади в регіоні відкрито благодійний рахунок для прийняття грошових внесків, які будуть використовуватися на поповнення матеріально-технічного та медичного забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, які несуть службу в Харківській області.
– Підтримати Українську армію можуть усі бажаючі і, окрім грошових переказів, до будь-якої військової частини можна направити матеріально-технічні засоби чи, скажімо, надіслати листа з теплими словами, – зазначив Ігор Балута.
Згодом свої одноденні заробітки на потреби війська перерахували й багато інших державних службовців та чиновників райдержадміністрацій в Харківській області.

Реквізити рахунку на підтримку української армії : Харківська обласна державна адміністрація, рахунок 31259304208899, відкритий в ГУДКСУ у Харківській області МФО 851011 ЄДРПОУ 23912956.

Powered by Ajaxy