Новини

Рішення щодо вступу України до НАТО прийматимуть громадяни України” – генерал армії України Степан Полторак

Рішення щодо вступу України до НАТО прийматимуть громадяни України” – генерал армії України Степан Полторак

Президент України наголосив, що рішення стосовно вступу України до Альянсу має прийматися виключно громадянами України, тобто усім суспільством. І це рішення має бути закріпленим Конституцією України”.

Таке переконання сьогодні, 28 червня висловив Міністр оборони України під час урочистих заходів за участю Глави держави, присвячених Дню Конституції України.

– Я можу запевнити всіх, що Збройні Сили України повністю підтримають прагнення людей і Верховного Головнокомандувача щодо вступу в НАТО, – зазначив генерал армії України Степан Полторак. – Я сподіваюся і вірю в те, що населення України підтримає ідею вступу нашої країни до Альянсу, адже це гарантія безпеки держави.

Спілкуючись з журналістами під час заходу, Міністр оборони повідомив також деякі подробиці візиту у Брюссель, що відбувся кілька тижнів тому.

– Ми провели зустрічі на рівні Міністрів оборони низки країн, зокрема Сполучених Штатів Америки, Канади, Великобританії, Польщі і Литви, – повідомив Степан Полторак. – Під час спілкування ми обговорили найголовніші питання, пов’язані з безпекою у військові сфері.

Відповідаючи на запитання представників ЗМІ стосовно прийняття Закону України “Про національну безпеку”, Міністр оборони України зокрема зазначив:

– Під час відпрацювання документів стратегічно-оборонного планування, починаючи з 2016 року, коли ми розпочали активну фазу реформ Збройних Сил України, ми обговорювали практично кожен наш крок, працювали разом, дискутували, і приймали узгоджені рішення. Закон про нацбезпеку став фактично підсумком цієї спільної роботи, – зазначив Міністр. – Проект цього надважливого законодавчого акту був погоджений з нашими колегами, які повністю підтримали нас.

Powered by Ajaxy