Новини

Російські військові хочуть розгорнути в Євпаторії зенітний ракетний комплекс «Бук»

Російські військові хочуть розгорнути в Євпаторії зенітний ракетний комплекс «Бук»

Нині російська армія здійснює ротацію своїх сил та перекидає до Криму броньовану техніку (більш ніж 50 танків). Також на півострів направлені російські спеціалісти в сфері протиповітряної оборони.

У вівторок ввечері 4 березня, майже 150 російських військовослужбовця намагалися взяти під контроль зенітний- ракетних полк тактичної групи «Крим», що в Євпаторії.
Росіяни висунули вимоги скласти зброю та заважають нормальному несенню служби українським військовослужбовцям.
За інформацією командира тактичної групи «Крим» генерал-майора Олега Струцинського, російські військовослужбовці пропонують зенітникам сумісно нести бойове чергування та розгорнути зенітно-ракетний комплекс «Бук».

На думку генерал-майора Олега Струцинського, таке втручання росіян у бойову діяльність українських зенітників може створити загрозу несанкціонованого використання зброї проти літальних апаратів у повітряному просторі України
Поряд з цим на українських військовослужбовців, які мужньо тримають свої позиції, здійснюється моральний тиск, як з боку російських вояків, які взяли військові частини в облогу так і зі сторони провокаційних елементів – «тітушок» та представників козацтва. Офіцери та солдати ЗС України не реагують на провокації, тримаються з честю та гідністю.

Powered by Ajaxy