Новини

Розвідувальному центру «Північ» – 25 років. «Очі і вуха держави» відзначили річницю урочисто і скромно

Розвідувальному центру «Північ» – 25 років. «Очі і вуха держави» відзначили річницю урочисто і скромно

3Регіональний центр радіоелектронної розвідки «Північ» оперативного командування «Північ», що дислокується на Чернігівщині, сьогодні відзначив 25-у річницю від дня утворення. З цієї нагоди у військовій частині відбувся урочистий захід, гостями якого стали представники обласної та міської рад, військового керівництва, громадських і волонтерських організацій.
1З нагоди свята розвідників до місця розташування Центру прибув голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч. Він ознайомився з базою РЕР та обговорив із керівництвом спецпідрозділу можливі шляхи поглиблення вже налагодженої співпраці із забезпечення потреб військових, які дислокуються на Чернігівщині.
У ході урочистостей Валерій Куліч привітав військовослужбовців та ветеранів сл4ужби, подякував за якісне виконання ними завдань і вручив відзнаки розвідникам.
«Те, чим ви займаєтеся – це, мабуть, найнепомітніша праця. Не помітна, складна, але вкрай важлива, особливо, враховуючи розташування нашої області. Дякуємо вам за службу, мирного неба. Разом із вами, впевнений, ми обов’язково переможемо», – сказав голова Чернігівської облдержадміністрації.
Завершилися урочистості святковим концертом за участю військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.

Віктор КОШМАЛ

Powered by Ajaxy