Новини

Школярі відпрацювали алгоритми дій у надзвичайних ситуаціях

Школярі відпрацювали алгоритми дій у надзвичайних ситуаціях

Цікаво та насичено пройшов у школі №3-колегіумі, міста Сміла на Черкащині День цивільного захисту.
А під час Дня цивільного захисту в школі-колегіумі було проведено інформаційні хвилинки, вікторини, уроки з тематики цивільного захисту, конкурс малюнків на асфальті “Правила дорожнього руху” для учнів початкових класів, конкурс інформаційних листків для учнів 5-11-х класів. Працював медичний загін дівчат 10-го класу під керівництвом педагога-організатора Н. Шульгіної, який демонстрував учням молодшої та середньої ланок способи надання первинної допомоги потерпілим. Також працювала лекторська група  одинадцятикласників, які чітко, змістовно, цікаво провели для учнів   1-4-х класів відеолекторій «Надзвичайні ситуації, класифікація та дії при їх виникненні». До навчання з питань тактичної медицини учнів 8-9-х класів були залучені  волонтери військово-навчального центру «Паланка» на чолі з В.Овчаренком. Учні 10-го класу під керівництвом учителя предмету «Захист Вітчизни» Щербакова С.відпрацьовували нормативи ЦЗ під час спортивної естафети.
З метою своєчасного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, в школі було відпрацьовано сигнал «Пожежа на об’єкті школи». До відпрацювання сигналу також були залучені представники служб цивільного захисту – Смілянського відділу поліції ГУНП у Черкаській області, служби енергетики,  державної служби з надзвичайних ситуацій, станції швидкої допомоги, які продемонстрували учням школи №3-колегіуму оснащення та можливості сучасної рятувальної техніки та обладнання, дії рятувальників по наданню допомоги потерпілим у надзвичайних ситуаціях. У показово-навчальних тренуваннях брали участь командири загонів, які активно працюють у школі-колегіумі: загін юних інспекторів руху (Максим Кузьменко, 10 клас), загін юних пожежників (Владислав Скрипник, 10 клас), санітарний загін дівчат (Анжеліка Шульгіна, 8-А клас), координатор роботи з молодшими школярами у шкільному парламенті (Дарина Базик, 10 клас). Активну участь у проведенні Дня цивільного захисту в школі-колегіумі брали й батьки.
До підведення підсумків проведених навчань та тренувань, які здійснила начальник цивільного захисту об’єкта, директор школи №3-колегіуму Т. Карло, були залучені начальник Смілянського навчально-консультативного пункту навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Черкаської області П. Карло, інженер з охорони праці управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Р. Прусс. Спеціалістами всіх служб була дана висока позитивна оцінка заходам, проведеним під час Дня цивільного захисту.
Головним результатом проведених заходів є те, що учні школи №3-колегіуму закріпили знання про можливі у повсякденному житті надзвичайні ситуації та відпрацювали уміння діяти у нестандартних ситуаціях так, щоб зберегти власне життя і здоров’я та по можливості допомогти оточуючим.

 Прес-центр школи №3-колегіуму

Powered by Ajaxy