Новини

Широкине – форпост морської піхоти на Приазов’ї

Широкине – форпост морської піхоти на Приазов’ї

Вже третій рік поспіль селище Широкине, що знаходиться в 15 кілометрах від Маріуполя, залишається однією з найгарячіших точок на Приазов’ї. Практично щодня російсько-терористичні війська цілеспрямовано обстрілюють цей населений пункт. Нині – тут знищено все: приватні будинки, санаторії та інші об’єкти інфраструктури. Вулиці щільно завалені уламками. Колись «місто-курорт» на морському узбережжі – сьогодні нагадує справжню «примару».
У селищі не залишилося місцевих мешканців. Зустріти тут можна лише українських військовослужбовців, які надійно тримають оборону на цій небезпечній ділянці фронту.
Ситуація в Широкиному залишається стабільно напруженою. Морські піхотинці розповідають, що останні кілька днів противник продовжує здійснювати обстріли з ствольної артилерії, мінометів, гранатометів та стрілецького озброєння. Збільшення провокацій морпіхи пов’язують із прибуттям на тимчасово окуповані території Донбасу «гумконвоїв» з Росії.
– Наш противник – 9 полк так званої «морської піхоти» 1 армійського корпусу так званої «ДНР». Окрім стрільби і провокацій бойовики нічого не вміють.У відкритий бій бояться вступати, – розповів командир батальйону українських морпіхів майор Віктор Сікоза. – Обстріли переважно ведуться із тимчасово окупованих Саханки, Дзержинського, Ленінського та Сергіївки, а командні пункти бойовики розташували у Безіменному, що неподалік Новоазовська.
За словами офіцера, бойовий і моральний дух його підлеглих високий. У підрозділ повертаються вояки четвертої, п’ятої та шостої хвиль мобілізації. Відпочивши, хлопці укладають контракти та разом з бойовими побратимами продовжують боронити свою землю від окупантів.
– Терористи у Широкине не зайдуть, адже понесуть великі втрати. Ми добре укріплені та озброєні, – підсумував командир батальйону морської піхоти.

Прес-група ОТУ «Маріуполь»

 

Powered by Ajaxy