Новини

Система управління військами Збройних Сил України у Криму не втрачена, всі військові частини безперервно забезпечуються пальним і продовольством

“На даний час Міністерство оборони та Генеральний штаб Збройних Сил України підтримують постійний зв’язок з командирами військових частин в Криму, у тому числі координують заходи з оборони їх територій”.

Про це 9 березня повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх в ефірі програми “Підсумки тижня” на Першому національному каналі України.
– Урядом України визначено невідкладні заходи із забезпечення військових частин всім необхідним. З першого дня, коли було здійснено блокування, і досі зв’язок з усіма військовими частинами Збройних Сил України на території Криму не втрачений, – наголосив Ігор Тенюх.
Як поінформував виконуючий обов’язки Міністра оборони України, чималу допомогу українським військовим надає місцеве населення.
– Під час сьогоднішньої відеоконференції з Військовою радою штабу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, українські військові моряки передали щирі вітання всьому українському народові і запевнили, що виконають свій конституційний обов’язок до кінця, – підкреслив Ігор Тенюх.

Powered by Ajaxy