Новини

Служба у… зоопарку. На Харківщині в ході призову «Весна-2018» на альтернативну невійськову службу направлено 11 осіб

Служба у… зоопарку. На Харківщині в ході призову «Весна-2018» на альтернативну невійськову службу направлено 11 осіб

На Харківщині завершилася призовної кампанії «Весна-2018». Понад 1000 новобранців успішно направлено до війська для проходження строкової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.
– Декілька днів тому військкомати направили крайню групу рекрутів і ми поставили крапку в цій роботі. Уся призовна кампанія, завдяки тісної співпраці із місцевою владою, проходила спокійно і за планом. Упродовж квітня-травня ми оформили документи на 11-ї кандидатів для проходження альтернативної (невійськової) служби. Усі ці хлопці є представниками різних релігійних конфесій, яким згідно вірувань неможна брати до рук зброї, – зауважив військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.
За словами офіцера, якщо звичайні солдати-строковики в армії служать півтора роки, то «альтернативники» виконують свій обов’язок 27 місяців. Останні, замість занять на полігонах чи на стройовому плацу,працюють на різних державних підприємствах.
Усього ж протягом 2016-2018 років офіцери військкоматів разом із фахівцями профільних структур Харківської обласної державної адміністрації направили 55 осіб для проходження альтернативної (невійськової) служби.
– Торік у регіоні було відібрано рекордну за всю новітню історію України кількість «альтернативників»  – 32 юнака. Здебільшого ці громадяни працюють у сфері надання житлово-комунальних послуг, цивільних лікарнях, на будівництві тощо. Навіть у Харківському зоопарку можна сьогодні їх зустріти, – пояснив полковник Юрій Калгушкін.

 

 

Powered by Ajaxy