Новини

Солдати й офіцери України! Патріоти, які проходять службу у військових частинах МО України в АР Крим! Герої Феодосії і Перевального!

Солдати й офіцери України! Патріоти, які проходять службу у військових частинах МО України в АР Крим! Герої Феодосії і Перевального!

Поки ви перебуваєте на передньому краї боротьби за майбутнє нашого суспільства, Львів та львів’яни готові подбати про ваші родини!

В обласній раді формують список сімей, які приїжджатимуть з Криму на Львівщину для тимчасового проживання!

У зв’язку зі складною політичною ситуацією в державі, зокрема в Автономній Республіці Крим, у Львівській обласній раді в цілодобовому режимі працюватиме безкоштовний телефон «гарячої лінії» – 0-800-501-727, де прийматимуть повідомлення від жителів українського півострова, які виявляють бажання приїхати на Львівщину для тимчасового проживання.

– Шановні жителі Автономної Республіки Крим! Сьогодні ви, як і всі інші українці, опинились у складній ситуації, яку створило нам керівництво Кремля. Зараз як ніколи вам потрібна рука допомоги і її подає вам Львівщина. Ми закликаємо вас їхати до нас, щоби перебути цей конфлікт серед людей, які всіляко вас підтримуватимуть у скрутну хвилину, – звернувся до кримчан голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Також очільник обласної ради закликав жителів Львівської області, які мають можливість допомогти землякам з Криму, зокрема, взяти їх до себе на тимчасове проживання до моменту вирішення цієї конфліктної ситуації.

– Шановна громадо Львівщини! Ми завжди демонстрували свою прихильність до всіх громадян України, незалежно від мови спілкування, національної чи релігійної приналежності. Свою європейськість ми повинні показати і нині, коли потрібна допомога нашим побратимам з Автономної Республіки Крим. Усі, хто має можливість надати допомогу кримчанам, звертайтесь за номером телефону «гарячої лінії» Львівської обласної ради – 0-800-501-727. Долучившись нині до цієї благородної справи, ми покажемо окупанту, що українці єдині та непереможні! – наголосив Петро Колодій.

Powered by Ajaxy