Новини

«Спробу Російської Федерації анексувати Крим, який є частиною української території, ніколи не визнає ні Україна, ні весь цивілізований світ»

«Спробу Російської Федерації анексувати Крим, який є частиною української території, ніколи не визнає ні Україна, ні весь цивілізований світ»

«Спробу Російської Федерації анексувати Крим, який є частиною української території, ніколи не визнає ні Україна, ні весь цивілізований світ», – заявив Голова Верховної Ради України, виконувач обов’язків Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Олександр Турчинов 18 березня у Міноборони під час селекторної наради з командувачем ВМС Збройних Сил України та командирами військових частин Збройних Сил України, які дислокуються у Криму.
Ескалація конфлікту між російськими вояками й українцями на півострові триває. Водночас Кримський конфлікт між Росією та Україною переходить із політичної у воєнну площину.
«…Почастішали випадки спроб демонстративного захоплення військових частин із застосуванням зброї, як травматичної, так і вогнепальної…» – Доповів командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Сергій Гайдук. – «…Але незважаючи на провокації та блокування з боку російських військових, українські моряки гідно виконують свій військовий обов’язок та вірні присязі народу України…»
14B_4707Звертаючись до українських військових у Криму Голова Верховної Ради України, виконувач обов’язків Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Олександр Турчинов наголосив: «Умови, в яких знаходитесь ви, вони прирівнюються до бойових умов, і всі ті, хто сьогодні виконує обов’язок, хто залишився вірний присязі Україні і українському народові, буде підтриманий нашою країною».
14B_4718«Те, що стосується конфлікту, який є – він переходить з політичної у військову стадію із вини російських військових». – заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. – «Я доручив міністру оборони невідкладно зв’язатися із міністром оборони РФ, США і Великобританії, як країн-гарантів нашої недоторканості».
На завершення спільної прес-конференції, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зазначив: «Як громадянин нашої країни у першу чергу хотів би вам низько вклонитись і подякувати за те, що ви виконуєте свої зобов’язання перед українським народом. Ви дали присягу Україні, і Україна дала присягу кожному з вас».

Powered by Ajaxy