Новини

США накладає санкції на радників Путіна і посадовців Криму

США накладає санкції на радників Путіна і посадовців Криму

Президент Обама оголосив про низку економічних санкцій проти російських і кримських високопосадовців у відповідь на референдум, який пройшов напередодні в Криму. Серед осіб, які підпадають під санкції, є два радники Президента Російської Федерації Володимира Путіна.
Уряд Сполучених Штатів накладає економічні санкції на декількох високопосадовців після голосування Криму про від’єднання від України і приєднання до Російської Федерації, повідомляє Time.
Під санкції підпадають сім російських посадовців і чотири українця, будь-які рахунки яких будуть заморожені в США, а американцям буде заборонено вести діяльність із ними. Серед них два радники Володимира Путіна, Прем’єр-міністр Криму Сергій Аксьонов і спікер Парламенту Криму Володимир Константінов.
Russia-Threatens-to-Pull-Off-dollar-Crash-Economy«Це найсерйозніші санкції, які були накладені на Росію після завершення Холодної війни», – заявив представник Адміністрації Обами.
Уряд США не визнав результати «так званого референдуму», пояснивши, що будь-які спроби зміни кордонів України без участі Уряду в Києві є незаконним відповідно до міжнародного права.«Ми визначили санкції щодо осіб, які мають вплив в російському уряді і відповідальні за погіршення ситуації в Україні», – йдеться в заяві Білого Дому.
«Відверто кажучи, Росія втратить набагато більше від політичної і економічної ізоляції, ніж Сполучені Штати», – заявив один з посадовців з приводу погроз Росії накласти санкції на Сполучені Штати у відповідь.

Перелік осіб, які підпадають під санкції США:

1)    Владислав Сурков;

2)    Сергій Глазьєв;

3)    Леонід Слуцький;

4)    Андрій Клішас;

5)    Валентина Матвієнко;

6)    Дмитро Рогозін;

7)    Олена Мізуліна;

8)    Сергій Аксьонов;

9)    Володимир Константінов;

10) Віктор Медведчук;

11)  Віктор Янукович.

Powered by Ajaxy