Новини

Супротивники на футбольному полі, але не в житті!

Супротивники на футбольному полі, але не в житті!

23 березня у спортивній залі Авдіївського професійно-технічного училища відбулася товариська зустріч з міні-футболу між ветеранами прикарпатського футболу і АТО з Івано-Франківська та бійцями однієї з бригад, котрі сьогодні захищають Батьківщину на передових позиціях Донецького напрямку. Крім того, напередодні матчу взяти в ньому участь висловили бажання також учні  ПТУ і вихованці місцевої ДЮСШ.
— Восени минулого року українські військовики вже проводили спільні спортивні змагання з учнями профтехучилища. Але такий футбольний матч відбувся вперше, — розповіла  начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міста Авдіївки військово-цивільної адміністрації Донецької області Олена Фень. — Для наших дітей це неабияка подія і змога помірятися силами зі справжніми майстрами. Взагалі, ми дуже вдячні нашим військовим, з якими щільно співпрацюємо, за допомогу, котру вони нам постійно надають.
Про те, яке значення має для бійців, особливо десантників, гарна фізична підготовка нічого й говорити. Хлопці увесь свій час присвячують різноманітним видам спорту. Проте й ветерани, як-то кажуть, не пасуть задніх.
— Нехай молоді доживуть до моїх років, подивимося, як вони гратимуть! — жартує полковник запасу Сергій Кулєшов, воротар команди закарпатців. Саме цього дня йому, до речі, уродженцеві міста Горлівка, виповнилося 63 роки.
— Для мене це щастя — відзначити день народження на малій Батьківщині та ще й таким чином, — каже Сергій Володимирович. — Дай Боже хлопцям здоров’я, віри і Перемоги!
Власне, кількість забитих м’ячів у цьому матчі не мала жодного значення. Перемогла дружба. По закінчені футбольної «баталії» її учасники обмінялися сувенірами, а Олена Фень вручила найбільш яскравим спортивним «зіркам» почесні грамоти і подарунки.
Та футбол був не найголовнішою причиною, заради якої закарпатці долали довгий шлях до Авдіївки. Для бійців бригади вони привезли волонтерську допомогу. І чого там тільки не було: продукти, шанцевий інструмент, теплогенератори, маскувальні сітки. Навіть телевізор і пральна машина. Того ж дня гості, навіть не відпочивши, вирушили додому, висловивши тверде переконання, що така зустріч — не остання.

Мобільна прес-група «Донецьк»

Сохранить

Сохранить

Powered by Ajaxy