Новини

Точність – ввічливість метрологів

Точність – ввічливість метрологів

Щорічно десятого жовтня у Збройних Силах вітають фахівців почесної професії  –  працівників стандартизації та метрології.
Щоб військова техніка, справно виконувала свої функції, вони ведуть постійне спостереження за її параметрами, систематично їх контролюють, корегують та відновлюють.
З початку 2014 року військові метрологи перевірили сотні тисяч приладів, що знаходяться на озброєнні у силових структурах, провели обслуговування сотень зразків контрольно-перевірочної апаратури зенітно-ракетних комплексів та протитанкових керованих ракет. Вперше в історії вони  успішно запровадили поточний ремонт виробів, серед яких контрольно-перевірочна апаратура зенітно-ракетних комплексів “Оса”, “Тунгуска”, “Стріла-10”, “Ігла”, протитанкових керованих ракет  “Кобра”, “Метис”, “Конкурс”, “Кастет”, “Фагот”. Військові метрологи проводять відновлення систем управління вогнем зразків озброєння військових частин в місцях їх дислокації. А це – значно економить державні кошти та час, необхідний для відновлення боєздатності!
Напередодні професійного свята метрологів у період з 3 по 4 жовтня 2018 року під керівництвом начальника відділу метрологічного забезпечення Центрального управління метрології і стандартизації Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України на базі військової частини у місті Біла Церква відбувся конкурс на кращу виїзну метрологічну групу Збройних Сил України.
У ньому взяли участь представники регіональних метрологічних військових частин. Учасники змагалися з фізичної підготовки, тактичної медицини, з фахової підготовки та розгортанні пересувних лабораторій вимірювальної техніки. Важко було визначити переможця, адже усі учасники старанно та наполегливо доводили свою майстерність. І все ж у запеклій боротьбі перше місце виборола виїзна метрологічна група Об’єднаного центру метрологічного забезпечення Збройних Сил України.
Як підкреслив керівник конкурсу полковник Віктор Іванченко – головна мета таких змагань – набуття практичних спроможностей виїзних метрологічних груп (особливо в місцях проведення Операції Об’єднаних Сил) оперативно та якісно виконувати завдання за призначенням в місцях дислокації військ.

Powered by Ajaxy