Новини

Тральщик «Чернігів» не голодує, але потребує моральної підтримки

Тральщик «Чернігів» не голодує, але потребує моральної підтримки

Екіпаж морського тральщика “Чернігів” Військово-Морських Сил Збройних Сил України не голодує, має томливо та потребує моральної підтримки.

Тральщик, як і усі кораблі 5-ї бригади, залишається вірним народу України.
Ніхто не збирається здаватися, складати зброю та їхати в інший бік.
У підтвердження бойової готовності до захисту цілісності та недоторканості України всі кораблі підняли сьогодні з ранку підняли державний прапор України.
Селище Новоозерне, місце постійної дислокації наших моряків, не заблоковане. Озброєні росіяни засіли у кілометрі від селища, але активних дій не проводять. Хіба що вночі випустили декілька сигнальних ракет у бік тральщика «Чернігів».
Дефіциту продуктів немає, продсклади знаходяться поряд. Позавчора поповнили запаси продуктів. Майже кожного дня привозять декілька тонн палива.
Тральщику не вистачає хіба що моральної підтримки.
Такі спокійо-обнадійливі новини телефоном повідомив заступник командира морського тральщика «Чернігів» з виховної роботи капітан-лейтенант Олександр Сікальчук.
Він же у розмові з чернігівським журналістом Андрієм Тітком запевнив, що у випадку провокацій вони не будуть відкривати огонь. Хоча всі очікують провокацій – росіяни скуповують військову українську форму.
– Нам даний наказ вогонь не відкривати, тільки що були проведені тренування, тільки хтось буде збиратися потрапити на борт корабля – змивати їх з пожежних гідрантів.
За словами Сікальчука, вони готові до бою. А зрадник ( Березовський – авт.) ще відповість за свій вчинок.
Місцеве населення Криму виходить до провокаторів і питає про мету та ціль їхнього приїзду. Непроханих гостей у Криму ніхто не підтримує.

Powered by Ajaxy